Батут вважається популярним спортивним інвентарем для дітей і дорослих. Він позитивно впливає на фізичну активність, розвиває вестибулярний апарат, служить для розваг і підняття настрою. З його допомогою можна не лише скинути вагу, а й відволікти дітлахів від комп'ютерних ігор і гаджетів. Завдяки батутам розваги виходять на новий рівень.

Безпека тренувань

Будь-який вид спорту має бути безпечним. Те саме стосується й стрибків на батутах. Без огородження допускати дітей до такого тренажера категорично забороняється. У разі незграбних бічних стрибків дитина може випасти за межі батута. Лавсан, який виступає основним матеріалом для виготовлення, вважається синтетичним, тому не вигоряє під дією сонячних променів. На сітці є блискавка, щоб надійно закрити огорожу. Для фіксації огорожі використовуються стійки із захисною сіткою. Це додає конструкції стійкості. Рівень натягу достатній для збереження безпеки стрибків.

Уникнення падінь з батута

Щоб ніхто не випав із батута (особливо це стосується маленьких дітей), необхідно вибирати спортивний тренажер відповідно до віку стрибунів. Якщо обзавестися батутом із захисною сіткою, це допоможе уникнути можливих падінь і травматизму.

Батути бувають різних розмірів:

  • дрібні індивідуальні;
  • великі вуличні;
  • одночасно для кількох стрибунів.

Перш ніж вибрати перший батут, бажано врахувати всі важливі критерії. Тоді спортивний інвентар підійде кожному члену сім'ї. Діаметр такого тренажера становить від 1,4 м до 3,7 м. Потрібно пам'ятати, що при купівлі полотна з великим діаметром підвищується висота кругової сітки згідно з вимогами техніки безпеки.

Безпека для дітей

Важливо вирішувати проблему недостатньої фізичної активності дітей. Це легко зробити в сучасному світі, коли продається спеціальне приладдя для активного дозвілля. Динамічні рухи та ефективні тренування здатні розвивати координацію рухів з вестибулярним апаратом, а також вони позитивно впливають на опорно-рухову систему та сприяють правильному формуванню основних груп м'язів.

Щоб спортивні заняття не призвели до травм, необхідно створити умови для їхньої безпеки. Компанія "Атлето" дає можливість відповідальним батькам купувати для своїх дітей каркасні платформи, що сприяють зміцненню м'язової маси та імунітету.

Використання в будь-яку погоду

Батути бренду Atleto не бояться впливу ультрафіолетового проміння, тому їх можна встановлювати в саду під відкритим сонцем. Їм не страшна волога. Отже, навіть потрапивши під дощ, вони не розмокнуть, а швидко висохнуть. Корозія немає на металевих деталях. Використання тканин і деталей високої якості дає змогу експлуатувати обладнання багато років, а після зносу елементів їх можна легко замовити та самостійно замінити.

Труби каркаса виготовлені з надійного металу – нержавійки. Ніжки мають У-подібну форму, що забезпечує потрібну висоту мату над землею, щоб стрибки були максимально безпечними.

Зручність і простота встановлення

Встановити батут зможе кожен користувач. В упаковці є докладна інструкція з картинками та описом послідовних дій, тому зі збіркою конструкції не виникне жодних труднощів. Додаткові інструменти також не потрібні. Збирається батут так само просто, як і розбирається. Єдина умова – встановлювати конструкцію потрібно на рівну поверхню, щоб вона не перекинулася.

Стійкість до вітру

Такий тренажер досить стійкий, і пориви вітру не зможуть перекинути його, навіть коли на ньому немає стрибунів. Ба більше, цього не станеться, якщо на батуті перебуває дитина. Вітер легко проникає крізь сітку, і вона не перешкоджає його вільному проходженню через дрібні стільники.

Довговічність батутів

Враховуючи наявність міцних пружин, стрибки на маті виконуються безпечно з будь-якою силою поштовху. Саме пружини виступають у ролі важливого елемента такого тренажера. Кожна пружина вкрита м'яким та одночасно міцним матеріалом, тому неприємних відчуттів не виникне, якщо стрибун випадково вийде за межі мату. Використовувати захисний чохол - обов'язкова умова для безпеки стрибків.

Саме на мати припадають тертя, удари та розтягнення. Тому полотна виготовляються з міцного поліпропілену. Щоб надати місцям міцності з'єднання, краї додатково посилюють швами. Кожен батут, розмір якого перевищує 2,5 метра, має додаткові драбинки. Вони прискорюють доступ стрибуна до тренажера. Встановлюється драбинка біля входу в огорожу.

Різноманітність моделей

У каталозі магазину Atleto є батути різного розміру з необхідним комплектуванням. До великих конструкцій додається драбинка, що полегшує можливість проникнення всередину спортивного снаряда. Чим більший розмір, тим ширші можливості. Для будинку зазвичай купують маленькі батути, а надвір - великі. Крім розміру, можна вибрати оптимальний колір матеріалу.

Навантаження на конструкцію

Вага стрибунів під час купівлі батута враховується насамперед. Рекомендується не перевищувати допустимий рівень навантаження на тренажер. Якщо розглядати батут великого діаметра, він має подвійні ніжки, щоб обладнання могло витримати вагу кількох користувачів одночасно.

За кілька років роботи на ринку України компанія Atleto показала себе надійним виробником спортивного інвентарю. Параметри батутів відрізняються, тому кожен зможе придбати модель з урахуванням площі приміщення, де планується встановлювати тренажер. Якщо у вас є приватний двір чи садок, можливості вибору набагато ширші. Батути з сіткою однозначно практичніші та безпечніші за традиційні тренажери.