Укр
0
Мій кошик

Велотренажери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Поради з приводу того, як обрати велотренажер

Велотренажер — універсальне обладнання, яке використовується як для тренувань, так і для відновлення після травм. Завдяки йому легко здійснюється повноцінне кардіо в домашніх умовах, можна прокачати основні групи м'язів. Важливо розібратись в тому, які є види тренажерів та який саме велотренажер варто купити.

Класифікація велотренажерів

Тренажери можна поділити за такими параметрами:

 • за типом посадки;
 • за навантаженням.

Посадка буває вертикальною чи горизонтальною. Перший варіант зустрічається частіше. Вертикальні моделі допоможуть зміцнити необхідні групи м'язів. Тренування дозволяє прокачати ноги, сідниці, провести кардіонавантаження. При цьому слід розуміти, що велотренажер сильно навантажує спину й суглоби.

Горизонтальний тренажер ідеально підійде, щоб відновитись після травми. Сидіння з високою спинкою та розташування педалей під кермом рівномірно розподіляють вагу. Горизонтальний велотренажер використовується для відновлення опорно-рухового апарата.

За видом навантаження тренажери бувають:

 • ремінними;
 • колодочними;
 • магнітними;
 • електромагнітними.

Перший варіант більш простий, а ціна такого велотренажера доступна кожному. Він може бути горизонтальним або вертикальним. Для його роботи не потрібне підключення до мережі. Але треба враховувати, що велотренажер доволі шумний, а датчики показують мало інформації.

Колодочний велотренажер, або спінбайк, імітує їзду на справжньому байку. Вертикальна модель створює не багато шуму, є функція регулювання кута підйому, не потрібно підключення до мережі.

Магнітний тренажер не створює шуму під час роботи й не потребує електрики для роботи. Зазвичай є комп'ютер, що дає змогу завантажувати програми та слідкувати за показниками здоров'я. Єдиний недолік велотренажера — це його ціна, яка може здатись доволі високою.

Електромагнітний тренажер працює від мережі. Такий велотренажер відрізняється плавністю руху педалей, наявністю комп'ютера, який дає змогу контролювати інтенсивність заняття.

Як правильно обрати велотренажер?

Перед тим як купити велотренажер, варто визначитись із його призначенням. Основні цілі:

 • схуднення чи підтримання фізичної форми;
 • відновлення після травми.

В другому випадку необхідно обирати велотренажер реабілітаційний. Зазвичай це горизонтальні тренажери з мінімальним навантаженням на спину. Також слід дізнатись, чи є опція регулювання висоти підйому та яка максимальна вага для занять на велотренажері.

Для того щоб урізноманітнити тренування, варто з’ясувати, чи можливе підключення смартфона для завантажування нових програм. Це впливає на ціну, але дасть змогу внести різноманіття в заняття спортом.

Чому варто купити велотренажер в магазині Atleto?

На сайті нашого магазину можна купити тренажер-велосипед для будь-яких цілей. В каталозі є горизонтальні та вертикальні варіанти, реабілітаційні моделі. Наш консультант допоможе підібрати модель, враховуючи ваші запити.

Ми працюємо з популярними кур'єрськими службами Нова Пошта й Делівері. Завдяки цьому ви можете купити велотренажер для реабілітації чи вертикальний для схуднення з доставкою в будь-який регіон України.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору