Укр
0
Мій кошик

Гантелі

Як обрати гантелі для домашнього тренування?

Для того щоб мати тіло своєї мрії, треба регулярно тренуватись. Для належного навантаження потрібні якісні гантелі. Такий інвентар допоможе провести заняття з будь-якою групою м'язів. Головне — підібрати правильний варіант, який допоможе в створенні ідеального тіла.

Види гантелей

Перед тим як купити гантелі в інтернет-магазині, варто визначитись із типом інвентарю. Він може бути:

  • литим;
  • розбірним.

Для домашнього тренування не слід обирати литі гантелі. Фіксована вага не дозволить змінювати інтенсивність і тип тренувань, тому краще обрати розбірний варіант. Обладнання складається з грифа та млинчиків. Отже, можна змінювати навантаження набірних гантелей, щоб качати різні групи м'язів.

Розбірні гантелі можуть бути прямими чи вигнутими. Перший варіант більш популярний і підходить для будь-яких тренувань. Вигнуті гантелі ідеально підходять для біцепсів і м'язів грудної клітини.

Як правильно обрати гантелі?

Для домашнього тренування ідеально підходить набірний інвентар. Перед тим як купити гантелі для фітнесу чи силових занять, слід враховувати декілька факторів:

  • матеріал млинчиків і грифа;
  • вага;
  • безпека.

Гриф має бути зроблений з міцного матеріалу. Зазвичай це сталь, яка витримує навантаження дисків. Для покриття можуть використовувати пластик, прогумовані матеріали. Слід зазначити, що гладкі гантелі для фітнесу можуть вислизати з рук, а шершаві — натирати.

Під час тренування з гантелями головне — безпека. Слід обирати варіанти з фіксаторами для дисків. Також варто прослідкувати а тим, як гантелі лежать у руці. Можна придбати спеціальні рукавички, які вбережуть від появи мозолів. До того ж гриф не буде ковзати в руці.

Довжина набірних гантелей теж грає суттєву роль. Короткий варіант не дозволить навішати достатньо дисків, а з довгим незручно тренуватись у невеликому приміщенні. Краще обирати грифи стандартного діаметра. Тоді підібрати диски буде простіше.

Для домашніх тренувань варто купити гантелі розбірні з прогумованим покриттям. Вони створюють мало шуму та комфортні у використанні.

Найменший млинчик для фітнесу важить 0,5 кг. Частіше за все в наборі є достатня кількість дисків, щоб провести повноцінне тренування. Якщо ваги гантелей стане замало, не треба купувати нові. Професіонали радять придбати додаткові млинці. Це вийде дешевше та практичніше.

Обираючи дитячі гантелі, необхідно зосередитись на безпеці. Краще купувати інвентар, покритий поліуретаном. Прогумований гриф не буде ковзати. До того ж слід обрати надійну фіксацію дисків. Вони повинні щільно прилягати до гантелі й не розкручуватись під час тренування.

Чому слід купити гантелі в нашому магазині?

Інтернет-магазин Atleto пропонує широкий вибір гантелей для фітнесу та силових тренувань. В каталозі представлені набірні варіанти з прямим або вигнутим грифелем. Для кожної моделі вказаний опис гантелі й ціна.

Завдяки співпраці з надійними службами доставки Новою Поштою та Делівері можна купити гантелі розбірні з будь-якого міста України. Оформляючи замовлення з післяплатою, ви можете оглянути гантелі при отриманні в поштовому відділенні. Якщо інвентар не підійде, його можна відразу повернути чи обміняти.

Немає товарів

Вгору