Укр
0
Мій кошик

Силові тренажери

Як правильно обрати силовий тренажер?

Без регулярних занять спортом важко створити фігуру своєї мрії. Щоб не витрачати час на дорогу до залу, варто купити гідравлічні тренажери для дому. Це чудова інвестиція в своє здоров'я та красу.

Які є види силових тренажерів?

Для занять з гирями чи гантелями треба купити такі силові тренажери, як лавка чи стійка. Це допоможе збільшити кількість вправ і зробить заняття комфортними. Також є різноманітні петлі, які дозволяють працювати з власною вагою. До того ж петлі не займають багато місця, завдяки чому легко провести тренування навіть у невеликій кімнаті. Такі силові тренажери продаються за доступною ціна, що дає змогу недорого оформити домашній тренажерний зал.

Силові гідравлічні тренажери можна поділити за групами м'язів:

  1. для рук;
  2. для ніг;
  3. для грудних м'язів;
  4. для преса.

Зазвичай це гідравлічні тренажери, оснащені спеціальними ручками та фіксаторами. Приладдя робить тренування простим і ефективним. Тренажери використовують як для схуднення й зміщення м'язів, так і для реабілітації після травми.

Як вибрати тренажер?

Щоб замовити силові тренажери, треба визначитись з такими критеріями:

  • для яких цілей потрібен тренажер;
  • максимальний рівень навантаження;
  • розміри силового тренажера;
  • комплектація.

Завжди варто купувати обладнання з вагою більшою, ніж треба. Мінімальний запас — 20 кілограмів. Тіло поступово адаптується до тренувань, через що потрібно змінювати програму й вагу. Для деяких силових тренажерів можна купити додаткове обладнання. Це допоможе розширити програму тренувань.

Чому варто придбати силовий тренажер на нашому сайті?

В нашому інтернет-магазині можна замовити гідравлічні тренажери за низькою ціною. В каталозі представлені варіанти високої якості від виробника. Замовлення досить просто оформити онлайн, заповнивши заявку. Наш консультант допоможе підібрати силовий тренажер, який найкраще підійде для домашніх занять спортом. Співпраця з надійними кур'єрськими службами Нова Пошта та Делівері гарантує, що замовлений тренажер буде доставлений максимально швидко.

Немає товарів

Вгору
,